Co je nůžkový párty stan?

 

Je možné, že toto slovní spojení slyšíte poprvé. Možná jste zkrátka teprve nyní začali na internetu vyhledávat možnosti, jak snadno uspořádat venkovní akci s rozumným rozpočtem. Tento typ přístřeší má mnoho výhod a je jedním z nejmodernějších a nejpraktičtějších výrobků v této oblasti. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jak své peníze co nejlépe a nejefektivněji investovat, možná pro vás tato varianta bude tou pravou. Abyste to mohli posoudit, uvedeme vás do tématu naším představením tohoto produktu níže.

Nůžková konstrukce

Pro někoho může být toto označení záhadné a nemusí být jasné, co si pod tím představit. Nůžková konstrukce stanu v podstatě znamená, že její části se rozevírají a zase svírají zpět obdobně, jako je tomu u nůžek. Stačí tedy „roztáhnout“ a udělat několik jednoduchých kroků a stan máte postavený. Tento typ konstrukce zajišťuje extrémní komfort a rychlost při stavění i poskládání zpět, stan je zároveň po postavení velmi pevný a odolá i silnému náporu větru. Není přitom třeba měkkého povrchu, na tvrdém podkladu se dá zatížit pytli naplněnými pískem.

Ostatní elementy

Kvalitní a odolný plášť, praktický tvar, bytelné zipy a další součásti dobrého nůžkového stanu hrají při používání také zásadní roli. I tyto položky si tedy důkladně zkontrolujte, pokud se rozhodnete zajistit přístřeší na své akci či jinde právě tímto způsobem. Vybírejte stan s opláštěním odolným vůči vodě, větru a s ochranou proti prudkému slunečnímu záření, aby využití bylo opravdu co nejširší a byl plně využit potenciál tohoto praktického výrobku. 

Typy stanů

Na trhu se setkáte s různými druhy lišícími se rozměry, tvarem, designem a materiálem. Velikostně se můžete setkat například s nůžkovým stanem 3×3 m profi, ale pak také s většími typy, jakým je třeba nůžkový stan 6 x 3 m nebo dokonce párty stan 6 x 4 m. V rámci různých velikostí si často můžete vybrat z pestré palety barevných provedení přesně tak, aby perfektně ladilo k barevnému i stylovému tématu vaší oslavy nebo párty.

Pro více informací a přehled produktů navštivte stránky společnosti TENTino.cz.