Jak s pomocí programu Revital od Automyčka Express zvýšit prodejní cenu svého staršího vozu

 

Zvažujete prodej svého stávajícího automobilu? Pak jistě chcete, aby se prodal co nejrychleji a za co nejlepší cenu, která bude adekvátní jeho kvalitám. Při prodeji je obvyklé, že se každý majitel snaží auto co nejvíce „vyšperkovat“ a ne vždy to má i funkční dopad, často bohužel jde o pouhou estetickou záležitost.

Vy však nyní můžete udělat pro zvýšení hodnoty vozu mnohem více, a to s pomocí programu kompletní obnovy vzhledu Revital, který nabízí Automyčka Express.

Novému majiteli tak uděláte skvělou službu, neboť koupí auto, které bude krásné ještě několik následujících let, nikoli jen na fotkách těsně po výjezdu z myčky. Pro více informací čtěte náš článek níže.

Co můžete získat

Program Revital od Automyčka Express je výjimečný svým intenzivním a dlouhodobým efektem a kvalitou péče, kterou vozidlo dostane. Profesionální obnova laku zahrnuje strojové rozbroušení tenkých vlasových škrábanců, navrácení zářivého lesku a syté barvy laku, odstranění oxidace a hologramů, dekontaminace laku CLAY a celkové omlazení vzhledu.

Vašemu vozu se bude věnovat skutečný odborník, a to hned v několika krocích, proto tento program trvá o něco déle než ostatní „běžné“ programy, orientačně se bez auta budete muset obejít asi 48 hodin. Výsledek však pro vás nepochybně bude příjemným překvapením a efekt ošetření potrvá skutečně dlouhou dobu.

Kdy se bude hodit 

Tento program doporučujeme při prodeji staršího stroje, pokud opravdu chcete, aby již z fotografie zaujal potenciálního kupce a aby se nový majitel mohl těšit z pěkného vzhledu ještě dlouho po koupi. Nemusíte se také bát na základě využití tohoto programu adekvátně zvýšit prodejní cenu, neboť bude reálně zvýšena hodnota prodávané věci.

Tuto hloubkovou obnovu laku můžete zkombinovat s některým z programů vyčištění a omlazení interiéru a váš automobil bude vypadat téměř jako nový. Tuto špičkovou péči nicméně můžete využít i pro své vlastní potřeby, kdy si přejete, aby váš vůz působil reprezentativně a esteticky ještě několik dalších let a chcete jej svěřit do spolehlivých rukou zkušeného specialisty.

Proč do toho jít

Je pochopitelné, že uvažujete i nad tím, zda je investice do programu Revital od Automyčka Express skutečně adekvátní výsledku, kterého docílíte. Při prodeji v podstatě neriskujete, protože o tuto částku můžete bez obav navýšit prodejní cenu, kterou jste touto procedurou reálně zvýšili a novému majiteli usnadnili údržbu i do budoucna.

Pokud uvažujete nad využitím pro své vlastní potřeby, pamatujte, že efekt je opravdu dlouhodobý a že možná nad výměnou automobilu díky skvělému vzhledu nebudete muset uvažovat.

Využijete tedy díky tomu vůz skutečně naplno a v mezidobí můžete finanční prostředky využít jinak anebo třeba naspořit na svůj vysněný model automobilu vyšší třídy.

Automyčka Express je největší tuzemská síť profesionálních mycích center. Její pobočky najdete na více jak 28 místech po celé České republice. Aktuální seznam mycích center s přesnou otevírací dobou najdete ZDE. Automyčka Express je držitelem certifikátu kvality ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001.